Witam!
Nazywam się Sophia van de Boel, w holenderskim skrócie "Fiet“. Pochodzę z Holandii, ale od 1997 r. mieszkam w Polsce. Jestem refleksologiem zawodowym oraz specjalistą masażu. Posiadam zaświadczenie ukończenia kursu terapii czaszkowo-krzyżowej. Świadczę również usługi coachingowe jako dodatek do, lub niezależnie od zabiegów


Od pierwszych zabiegów minęło już 11 lat (2010 r.). Decyzja nauczania się czegoś nowego zapadła dwa lata wcześniej, kiedy czułam, że moim przeznaczeniem jest nie tylko to, co już przez 25 lat sumiennie wykonywałam; pracowałam przez kilka lat w nauce - jestem magistrem geografii, później dla firm na stanowiskach kierowniczych i konsultanckich, dorywczo zajmowałam się dziennikarstwem. Chciałam więcej, chciałam też pomagać ludziom w poprawie zdrowia i kondycji fizycznej i psychicznej. Teraz bardzo się cieszę, że robiłam wówczas ten niezwykły krok. Reakcje moich klientów również potwierdzają, że decyzja ta była słuszna.

Moje pasje to bieganie przełajowe i jazda na rowerze – uwielbiam polską przyrodę. Są to pasje, które dzielę z mężem i synem. Lubię też podróżować. Szczególnie fascynują mnie "dach świata" i kultura tybetańska. W spokojnych chwilach eksperymentuję z kolorami i dźwiękami; maluję oraz gram na instrumentach z długą tradycją (na misach tybetańskich i na aborygeńskim didgeridoo).Zdrowie i zdrowy tryb życia już od bardzo dawna są w kręgu moich zainteresowań. Z wielką przyjemnością pomogę Wam - i Waszym dzieciom - poprawić zdrowie i samopoczucie. Prowadzę własną działalność gospodarczą.

Moje motto, którym chciałabym podzielić się z wami, to:
„między narodzinami a śmiercią człowiek ma więcej niż tylko jedno życie ...“